Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 660 προϊόντα.
AS/US Duplex Steel Frame Υπερσύγχρονα προκατασκευασμένα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα
| Χρήση: | Βίλα, Σπίτι, Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Επιτροπή σάντουιτς, διάφορη της επιλογής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιλών prefab ελαφρύ χάλυβα κτήριο ανόδου δομών υψηλό |
Κιτ Προκατασκευασμένων Πολυτελών Σπιτιών US-Standard | Ευρύχωρα & Προσαρμόσιμα Σχέδια Συστημάτων Panelized
| Τύπος: | Πολυτελής βίλα |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Διαθέσιμη επαγγελματική εγκατάσταση |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Ελαφριά ατσάλινα προετοιμασμένα μοντελικά σπίτια Custom Folding House Υψηλή απόδοση για διαμονή
| Χρήση: | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ονομασία προϊόντος: | Προκατασκευασμένο αρθρωτό σπίτι 3 υπνοδωματίων |
Μοντωματικά σπίτια Αυστραλία Χάλυβα Χώρες Φρέμας Βίλα Προετοιμασμένα σπίτια Κατασκευασμένα σύμφωνα με τα αυστραλιανά πρότυπα
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Μορφωματικό Prefab μικροσκοπικό σπίτι εξεχουσών θέσεων: Καινοτόμο ελαφρύ σχέδιο χάλυβα στη ρόδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Μοντωματικά, ελαφριά χάλυβα, μοντέρνα, προκατασκευασμένα σπίτια, στρογγυλά, προκατασκευασμένα σπίτια, θόλο, ξενοδοχείο
| Δομή: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | 15 χιλιοστά OSB πίνακα |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Αυστραλιανό Light Steel Framing House Project Prefab Kitset Homes NZ Τιμές προfab οικιακά κιτ
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Τοίχος AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm structureF: | πίνακας 15mm OSB |
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
Modular Prefab House Single Family Home With Light Steel Frame Luxury Mansion
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Οικολογικό Μονοκατοικία Μοντέρνα Προκατασκευασμένα Σπίτια από Ελαφρύ Χάλυβα
| Υλικό: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα |
| Υλικά τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
Ελαφριά μορφωματικά μικροσκοπικά Prefab σπίτια χάλυβα με την ενσωματωμένη επιτροπή τοίχων για την πώληση για Ren
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |

