Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 660 προϊόντα.
Ελαφριά χάλυβα πλαισίων Prefab εγχώρια μορφωματικά προκατασκευασμένα σπίτια ρυμουλκών Eco μορφωματικά μικροσκοπικά
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Στέγαση: | Χρωματισμός |
| Εξωτερικός τοίχος: | PU σάντουιτς μεταλλικό πίνακα |
Αυστριακό πρότυπο μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς από ελαφρύ χάλυβα
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| wall: | WPC board |
| floor: | laminated flooring |
Νέα Ζηλανδία Standard Single Storey Light Steel Frame Prefab Villa Για Οικογενειακό Prefab σπίτι ktis
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Εμπόδιο ατμού για τη στέγη: | Κανονικό εμπόδιο ατμού |
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι μορφωματικό μικροσκοπικό σπίτι αποταμίευσης ροδών στο διαστημικό
| Δομή:: | Σύστημα πλαισίωσης από χάλυβα ελαφρού εύρους |
|---|---|
| Τείχος:: | Κόντρα πλακέ |
| Ορόφος:: | Δάπεδο HDF |
Αυστραλιανό πρότυπο γυαλί παράθυρα μέταλλο πόρτα ασφαλείας φωτεινή χάλυβα δομή προετοιμασμένα σπίτια
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
Αγοράστε φθηνό AS4600 ελαφρύ σίδερο Φρέμα 2ώροφος μοντέρνα σπίτια για πώληση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 12000houses/year |
Κινητό μορφωματικό Prefab σπίτι εγχώριου Eco εμπορευματοκιβωτίων, υδροπονικά σπίτια οικοδόμησης χάλυβα καλλιέργειας
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Prefab θερμοκήπιο πλαισίων εγχώριου διπλό αποσυνδεμένο γέφυρα Prefab ελαφρύ χάλυβα πεζουλιών κήπων
| χρήση: | Σπίτι, Hotle, βίλα, γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Materrial: | επιτροπή σάντουιτς, ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα, ξύλινο πλαστικό πιάτο |
Modular Tiny House On Wheels | Αυστραλιανό Πρότυπο Προκατασκευασμένο Σπίτι με Ελαφρύ Χαλύβδινο Πλαίσιο
| Υπνοδωμάτιο: | Συμπεριλαμβάνω |
|---|---|
| Πόρτα_TYPE: | Μαγνητόξυλο/υαλοπλαστική |
| Εσωτερική επένδυση τοίχου: | ενσωματωμένος πίνακας τοίχων |
Προετοιμασμένα σπίτια με προσιτές τιμές
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |

