Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab home kits ] αγώνας 563 προϊόντα.
Προπαρασκευασμένο σπίτι πολυτελή έπαυλο με AS / US ελαφρύ χάλυβα βίλα επιφανειωμένα οικιακά κιτ
| Prefab σπίτια: | Πολυτελής βίλα 3 υπνοδωματίων |
|---|---|
| Παράθυρα και πόρτα: | Διπλό Γυαλί Στυπτηρία. Συρόμενα παράθυρα |
| Εξωτερικός τοίχος: | R3.5 Γυαλόμαλλος*100mm |
Σεισμικά ανθεκτικά υπερσύγχρονα κιτ προπαρασκευασμένων σπιτιών.
| Χρώμα: | λευκό, κόκκινο, Κατασκευασμένο από τον πελάτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, Βίλα προκατασκευασμένη από ελαφρύ χάλυβα πολυώροφο κτίριο |
| Κάλυψη: | EPS πάνελ σάντουιτς + μόνωση υαλοβάμβακα, Ασφαλτικό πλακίδιο |
Prefab εξαρτήσεις εγχώριων Prefab σπιτιών σπιτιών πολυτέλειας πινάκων τσιμέντου ινών εξαιρετικά σύγχρονες Prefab
| Ονομασία του προϊόντος: | πολυτελή σπίτια βίλας, βίλα προκατασκευασμένη ελαφριά κατασκευή από χάλυβα ψηλό κτίριο, κτήριο από χ |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ Σάντουιτς, Συγκολλημένος Χάλυβας Διατομής H |
| Παράθυρο: | Παράθυρο από κράμα αλουμινίου, κράμα αλουμινίου/PVC |
Αυστραλιανά πρότυπα προκατασκευασμένα σπίτια, σπίτια με κιτ και κατασκευασμένα οικιστικά οίκια
| ΟΧΙ: | 2127 |
|---|---|
| Πόρτες: | Αυστραλιανή Πρότυπη Στυπτηρία. Συρόμενη πόρτα |
| Windows: | Αυστραλιανό πρότυπο με ένα γυαλί αλουμινίου |
3 υπνοδωμάτια Προετοιμασμένο σπίτι βίλα Μονουλάριος εξοπλισμός για το σπίτι με θερμική μεταλλική επικάλυψη
| Εφαρμογή: | πάνελ οικιακά κιτ |
|---|---|
| Παρκέ: | Ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
Λοξοφόρα προκατασκευασμένα σπίτια μοντέρνα προκατασκευασμένα σπίτια κιτ ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Ντουμπάι σπίτι
| Ονομα: | Σπίτι του Ντουμπάι |
|---|---|
| Στέγη: | Κεραμίδι βότσαλα ασφαλτικής στέγης |
| Εξωτερικός τοίχος: | R3.5 Γυαλόμαλλος*100mm |
Πολυτελή Προκατασκευασμένα Κιτ Σπιτιών από Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Προκατασκευασμένα Μεταλλικά Κιτ Σπιτιών, Κιτ Προκατασκευασμένων Σπιτιών
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Εμπόδιο ατμού για τη στέγη: | Κανονικό εμπόδιο ατμού |
Πρωταθλήματα προετοιμασμένα ελαφριά ατσάλινα διαμερίσματα πολυτελείς προετοιμασμένα μοντέρνα οικιακά κιτ
| Χρήση: | Σχέδια μονοκατοικιών |
|---|---|
| Στυλ: | Μόρντεν |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
2 ορόφους σύγχρονη δομή από χάλυβα προετοιμασμένη βίλα οικιακά κιτ
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Προκατασκευασμένα Κιτ Βίλας Μοντέρνας Πολυτελείας με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό, Ανθεκτικά σε Τυφώνες
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |

