Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab home kits ] αγώνας 563 προϊόντα.
Σπίτι αναδιπλούμενου εμπορευματοκιβωτίου Μικρό μπάνγκαλο Σπίτια με ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Σπίτι αναδιπλούμενου σπιτιού
| Χρήση: | Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών σύγχρονου σχεδίου, σπίτι μπανγκαλόου, μικρό αγαθό εξαρτήσεων σπιτιών στην άποψη για τις διακοπές για να ζήσουν
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Ως / NZs ξύλινα ξύλινα σπίτια φωτεινή χάλυβα οροφή δοχεία προετοιμασμένα σπίτια μπάνγκαλο πανοποιημένα οικιακά κιτ
| Χρήση: | Σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Prefab σπίτια μπανγκαλόου συνήθειας/σύγχρονη Prefab αντίσταση εγχώριας πυρκαγιάς με το φυλλόμορφο πάτωμα
| Πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
|---|---|
| Πόρτα: | Η πόρτα της μεταλλικής ασφαλείας/η πόρτα του PVC |
| Στέγαση: | Πίνακας σάντουιτς EPS/χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο |
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σπίτι Πολυτελείας Μοντέρνο Αρθρωτό Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα για Μονοκατοικία
| χρήση: | Ξενοδοχείο, γραφείο, σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
Πίνακας ALC Ανακυκλώσιμος Πράσινος Προετοιμασμένος Οίκος Προσαρμόσιμος Ελαφρύς Γυμνασίου Χάλυβα Προετοιμασμένη Βίλα
| χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος, ως clAient απαίτηση |
| Υλικό: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
Προετοιμασμένο σπίτι Εύκολο συναρμολογημένο σπίτι Ελαφρύ χάλυβα Ενσωματωμένο δομικό σπίτι ξύλινο σπίτι θέρετρο Bunglalow
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Πολυτελής Προκατασκευασμένη Μονοκατοικία Βίλα Ελαφρύς Χαλύβδινος Σκελετός, Προκατασκευασμένα Οικιστικά Κιτ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |

