Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab home kits ] αγώνας 563 προϊόντα.
Σύγχρονα Προκατασκευασμένα Οικιστικά Κιτ Πάνελ, Αρθρωτά Σπίτια, Πρότυπο AS/US, Οικία Βίλας με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό
| Μέθοδος συναρμολόγησης: | Προκατασκευασμένες μονάδες με μπουλόνια |
|---|---|
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς + μόνωση υαλοβάμβακα |
| Περιοχή ορόφου: | 120-300 τετραγωνικά μέτρα |
Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Prefab Βίλα Οίκος πολυτελείας και εξαιρετική θέα στην πόλη Prefab οικία κιτ
| Πλαίσιο τοίχων: | AAZ150 G550 ελαφρύς χάλυβας 0,9mm |
|---|---|
| Σοβατεπί Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
Πάρτε Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Με Προετοιμασμένα Κτίρια Κίτ Με WPC Τείχος Καθαρισμός Custom House Με Νέο Σχεδιασμό
| Εξωτερικός τοίχος: | πινάκων PVC/wpc τσιμέντου πινάκων/ινών |
|---|---|
| Εσωτερικός τοίχος: | MGO πινάκων γύψου 12mm/12mm πίνακας |
| Οροφή: | πίνακας γύψου/MGO πίνακας |
Προετοιμασμένα σπίτια από χάλυβα Προετοιμασμένα κιτ για το σπίτι AS/NZS Φρέμα από ελαφρύ χάλυβα
| Παράθυρο: | Συρόμενο παράθυρο PVC |
|---|---|
| Πύλη: | Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από κράμα αλουμινίου |
| Δομή: | Γαλβανισμένο πλαίσιο χάλυβα |
Υψηλής ποιότητας εξαιρετικά σύγχρονα prefab σπίτια στα ελαφριά εγχώρια δομικά έτοιμα συστήματα πλαισίων χάλυβα μετρητών
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 δοκός οροφής 0,75/0,95 mm |
|---|---|
| κεραμίδι στέγης: | Κεραμίδι βότσαλα ασφαλτικής στέγης |
| Εξωτερικό πάτο τοίχου: | Μπαταρία 22mm |
Προετοιμασμένο σπίτι κιτ ένα πλαίσιο με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο μοντελοποιημένο σπίτι για διακοπές και κάμπινγκ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Κιτ προκατασκευασμένων κατοικιών από ελαφρύ χάλυβα ΗΠΑ/ΑΣ Πολυτελής μονοκατοικία
| Κύριο υλικό: | Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλογή |
| Υλικό τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
Θερμική προετοιμασμένη βίλα μεμονωμένη οικιακή συσκευή με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο ICC EN-1090
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κάλυψη: | Batten 35mm |
| Εξωτερικός τοίχος: | 8mm James Hardie Siding |
Προσυσκευασμένα σπίτια με πλαίσια από ελαφρύ χάλυβα κατασκευασμένα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών χάλυβα απόδειξης σεισμού SAA με το γκαράζ, το κίτρινο προ σπίτι κ.λπ.
| Στέγαση: | Βότσαλο ασφάλτου |
|---|---|
| Οροφή: | Πλακέτα MGO 12mm |
| εξωτερικός τοίχος: | επένδυση pvc (διαφορετικού χρώματος) |

