Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab home kits ] αγώνας 563 προϊόντα.
Ως / Us Prefab μικροσκοπικά οικιακά κιτ σε ρυμουλκούμενο έτοιμο για αποστολή με μπάνιο
| δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ελαφριές κατασκευασμένη πλαισίων χάλυβα μετρητών προ εξαρτήσεις σπιτιών τροχόσπιτων σύγχρονες Prefab
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα συγκεντρώνει γρήγορα τις Prefab εξαρτήσεις σπιτιών απόδειξης σεισμού
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Φαρμακευτικές τιμές Κωνσταντινούπολη Κωνσταντινούπολη Κωνσταντινούπολη
| ζευκτό στέγης: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Γυαλί μαλλί R2.5 |
| Γωνιακή γραμμή: | 50mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών πλαισίων χάλυβα/αδιάβροχο σπίτι εξαρτήσεων για το εργαστήριο
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Κίνα Προκατασκευασμένα Κιτ Σπιτιών με Πλαίσιο από Χάλυβα 40Ft Sandwich Panel Αδιάβροχες Πολυτελείς Βίλες
| Υπνοδωμάτιο: | 8 Υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 564,27 ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Κίνα Προκατασκευασμένα Κιτ Σπιτιών με Πλαίσιο από Χάλυβα 40Ft Sandwich Panel Αδιάβροχες Πολυτελείς Βίλες
| Υπνοδωμάτιο: | 6 Υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 328,17ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Εκταση: | 27.58 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| διεύθυνση έργου: | Μας |
| Εξωτερικός τοίχος: | πάνελ σάντουιτς matel PU |

