Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab home kits ] αγώνας 563 προϊόντα.
Μικροσκοπικό σπίτι με δωρεάν αποστολή Μεταφορτωμένο προκατασκευασμένο σπίτι με ηλιακά πάνελ
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
AS/US Standard Light Steel Frame Prefab House Luxury Villa Πίνακες οικιακών συστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS/ΗΠΑ Προσιτά Μοδικά Προετοιμασμένα Σπίτια με Ελαφρύ Φρέμα Χάλυβα
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
ICC EN-1090 Προετοιμασμένα σπίτια Βίλες πολυτελείας Σύγχρονο προετοιμασμένο μοντέρνο εξοπλισμό σπιτιού
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Μοντωματικά σπίτια Αυστραλία Χάλυβα Χώρες Φρέμας Βίλα Προετοιμασμένα σπίτια Κατασκευασμένα σύμφωνα με τα αυστραλιανά πρότυπα
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Μικρά ενσωματωμένα προκατασκευασμένα σπίτι σπίτια με το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Πλαίσιο mterial: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Αυστραλιανά πρότυπα Prefab Villa Προσαρμόσιμες οικίες από χάλυβα
| αυτοκίνητο: | 2 Γκαράζ |
|---|---|
| κρεβάτι: | 4 υπνοδωμάτια |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Προκατασκευασμένες κατοικίες ελαφρού χαλύβδινου σκελετού, πολυτελής βίλα, μοντέρνο μονοώροφο σπίτι
| χρήση: | Ξενοδοχείο, γραφείο, σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
Προετοιμασμένα σπίτια με προσιτές τιμές
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Της Ευρώπης τυποποιημένο μπανγκαλόου σπιτιών πολυτέλειας νέο προκατασκευασμένο, Prefab εξαρτήσεις σπιτιών μόνωσης θερμότητας/ελαφρύ σπίτι χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |

