Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
prefab χάλυβα σπιτιών Prefab πολυκατοικίες πλαισίων χάλυβα μετρητών εργασίας ελαφριές
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, θάλαμος, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, εγκαταστάσεις |
|---|---|
| σχέδιο: | σχέδιο πελατών διαθέσιμο |
| χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Αυστραλιανό Light Steel Framing Project Prefab Modular House Kit LGFS Σπίτι Προσαρμοσμένου σχεδιασμού
| Δομή: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 χιλιοστά κατασκευή τοίχου AS1397 G550 Z275 0,95 χιλιοστά Ατσάλινο δάπεδο J |
|---|---|
| Φράγμα ατμών για στέγη: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Νέο Ζηλανδικό στυλ, προκατασκευασμένο χάλυβα σπίτι, γρήγορη εγκατάσταση προκατασκευασμένη βίλα Custom House με νέο σχέδιο
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Αγοράζονται ανθεκτικά προκατασκευασμένα σπίτια: Σιδηρουργικά σπίτια ανθεκτικά σε σεισμούς και παραλιακές βίλες ανθεκτικές στον άνεμο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Λευκό Χρώμα Μοντέρνο Οικονομικό Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα DEEPBLUE Steel Framing
| Χρήση: | Σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | μπορέστε να σχεδιαστείτε |
ICC EN-1090 Ελαφρύ πλαίσιο Προκατασκευασμένο κινητό σπίτι από χάλυβα Βίλα κιτ ξύλινα μπάνγκαλο
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
Προπαρασκευασμένες καμπίνες από χάλυβα - Προσαρμόσιμες προπαρασκευασμένες πολυτελείς καμπίνες
| Μέγεθος: | Π3,3×Π7 |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | ξύλινες καμπίνες |
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Εργαστήριο, Φυτό |
Σύγχρονο Σχεδιασμένο Προκατασκευασμένο Ελαφρύ Χαλύβδινο Σπίτι Βίλα για Διακοπές Κιτ Χαλύβδινου Σπιτιού Ξενοδοχείο Θέρετρο Προσαρμοσμένο Σπίτι
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα προκατασκεύασε το σπίτι/την αντίσταση σεισμού/το ελαφρύ σπίτι χάλυβα μετρητών
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προετοιμασμένο Κίτ Σπίτι με Ατσάλινη Οικοδόμηση Προετοιμασμένη Βίλα Χαρούμενο Σπίτι με Πίνακα οροφής PVC
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |

