Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
2 ορόφους βίλα Προσυσκευασμένο φωτεινό σιδηροτροχικό κτίριο μονωτικό σπίτι πολυκατοικία
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Μεγάλο σπίτι φυσικό προκατασκευασμένο ξύλινο σπίτι με άνετη βεράντα υπνοδωμάτιο πολυτελή βίλα
| Τείχος: | χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικό |
| Εγκατάσταση: | Εύκολο. |
Η κατασκευή οικιών με διαρθρωτικά μοντέλα
| Γεωργία: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικό |
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab κινητό σπίτι γιαγιά διαμέρισμα ADU φορητό σπίτι
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Γωνιακή γραμμή: | 50mm PVC Conic/Gypsum Conic |
2 ορόφοι Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο ξύλινο σπίτι, Λευκό προσυσκευασμένο χάλυβα σπίτι Μοδική κατοικία
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
NS/US Standard Prefabricated Steel House Light Steel Frame κινητό διαμέρισμα Custom House με νέο σχεδιασμό
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC, Κανονικό φράγμα υδρατμών, υαλοβάμβακα R2.5 |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Prefab σπίτι χάλυβα πιστοποιητικών CE, ελαφριά βίλα σπιτιών δομών χάλυβα
| Πλαισιωμένος: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σπίτι που προκατασκευάζονται, υψηλή βίλα μόνωσης με τα γλιστρώντας παράθυρα PVC
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefab ξενοδοχείων μονάδων ελαφριά χάλυβα σπιτιών πλαισιώνοντας σχεδίου μικροσκοπικά σπίτια εξαρτήσεων κτηρίου φορητά
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |

