Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσχηματισμένο Μικρό Σπίτι με τροχούς με μικρή βεράντα προς πώληση και προς ενοικίαση
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Στέγαση: | Χρωματισμός |
| Εξωτερικός τοίχος: | PU σάντουιτς μεταλλικό πίνακα |
Η διπλή βίλα ορόφων/προκατασκεύασε/ελαφρύς χάλυβας μετρητών/μορφοποιημένος στο κρύο χάλυβας
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Στέγη: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
| Εξωτερικός τοίχος: | φύλλο CFC 15mm (υψηλή πυκνότητα) |
Φαρμακευτικές τιμές Κωνσταντινούπολη Κωνσταντινούπολη Κωνσταντινούπολη
| ζευκτό στέγης: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Γυαλί μαλλί R2.5 |
| Γωνιακή γραμμή: | 50mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Μοντυλικά σπίτια προετοιμασμένα αναδιπλούμενα δοχεία 20ft 40ft για προσιτό υπόστεγο έκτακτης ανάγκης
| Μοντέλο: | Fc-01 |
|---|---|
| Δομή: | Γαλβανισμένος τετραγωνικός σωλήνας 40*40 |
| Purlin πλαισίων: | Γαλβανισμένο RHS 40*40 |
Κινητό Μονουλικό Μικρό Σπίτι Με Τροχό Με Πλήρη Έπιπλα Για Πώληση
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Τύπος: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
Prefab εγχώρια ελαφριά σύγχρονα μορφωματικά σπίτια πλαισίων χάλυβα σπιτιών Eco Prefab
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Κατασκευή πολυτελών οικιών με προετοιμασμένο χάλυβα
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Λούξου A-Frame House Low-Rise Villa θερμομονωμένο μονωτικό σπίτι Prefab Tiny House On Wheels
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Τύπος: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
Σύγχρονο Prefab τοποθετημένο σε στρώματα μπανγκαλόου προκατασκευασμένο δάπεδο ξενοδοχείο Overwater χάλυβα κίτρινο
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Υλικό τοίχου: | Επιτροπή ALC/πίνακας τσιμέντου cladding+gypsum ινών |
AS/US Προκατασκευασμένοι Ελαφρού Χάλυβα Σκελετού Μονοκατοικίας Μπανγκαλόου Κιτ Χαλύβδινων Σπιτιών
| Περιτονία: | Χάλυβα περιτονίας |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Διατίθεται συναρμολόγηση DIY ή επαγγελματική εγκατάσταση |
| Κιγκλίδωμα: | Κιγκλίδωμα WPC |

