Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Λούξυ Prefab Villa Μονουλογικά Μπουνγκάλο με Ελαφρύ Χάλυβα Κίτ
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Κίνα Προκατασκευασμένα Κιτ Σπιτιών με Πλαίσιο από Χάλυβα 40Ft Sandwich Panel Αδιάβροχες Πολυτελείς Βίλες
| Υπνοδωμάτιο: | 8 Υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 564,27 ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Κίνα Προκατασκευασμένα Κιτ Σπιτιών με Πλαίσιο από Χάλυβα 40Ft Sandwich Panel Αδιάβροχες Πολυτελείς Βίλες
| Υπνοδωμάτιο: | 6 Υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 328,17ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Προετοιμασμένες βίλες Προετοιμασμένες βίλες από χάλυβα
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι Σε τροχούς.
| Βασικό υλικό: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Γεωργία: | Δάπεδο WPC |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Αυστραλιανό πρότυπο Μονουλογικά σπίτια Ελαφρύ χάλυβα δομή Πλαίσιο κτίριο χάλυβα οικία κιτ
| Ονομασία: | Οίκος της Σεβίλλης |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 17944×11522mm |
| Περιοχή ισόγειου:: | 149 τετραγωνικά μέτρα |
AS/US Προσυσκευασμένη βίλα διευρυνόμενη φωτεινή ατσάλινη κατοικία βίλα προς πώληση
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | πέτρα πολιτισμού |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Διατίθεται συναρμολόγηση DIY ή επαγγελματική εγκατάσταση |
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και μακράς διαρκείας |
2 ορόφους μονωτικό σπίτι πολυτελή προετοιμασμένη ελαφρύ σχήμα χάλυβα σπίτι με αυστραλιανό πρότυπο
| Στέγη: | Κεραμίδες οροφής |
|---|---|
| Περιτονία: | Χάλυβα περιτονίας |
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
Προετοιμασμένο Μονουλικό ΗΠΑ Πρότυπο Προσαρμοσμένο Luxury House για Οικογένειες Ελαφρύ Guage Χάλυβα Custom House
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100/50 mm/πλακέτα WPC/fibre ce |
|---|---|
| Άλλη εφαρμογή: | τουαλέτα, νιπτήρας, ντουζιέρα, κουζίνα κ.λπ |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
Σύστημα Προκατασκευασμένων Μεταλλικών Κατασκευών Εργοστασιακής Κατασκευής Βίλα | Νέο Σχέδιο Προσαρμοσμένο Σπίτι
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαίσιο από κορτένιο χάλυβα 0,75 mm, φινίρισμα mgo |
|---|---|
| φινίρισμα στέγης: | Glav.alu. κυματοειδές φύλλο, χρωματικός δεσμός |
| Εσωτερικός τοίχος: | τοίχος-12mm Mgo.Flush finsh |

