Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
1.5mm βινυλίου εξαρτήσεις AS/NZS 4600 σπιτιών δαπέδων Prefab κινητές ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | AZ150 G550 ελαφρύ ατσάλι 0,75mm |
|---|---|
| εξωτερικός τοίχος: | Κανονικό φράγμα ατμών |
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (ξηρός χώρος): | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου/γυψοσανίδα |
Prefab μπανγκαλόου απόδειξης τυφώνα, Prefab ξύλινο σπίτι μπανγκαλόου Overwater
| Υλικό πλαισίων: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σύγχρονα Μοντωματικά Σπίτια: Γεωργικά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά
| Εξωτερικός τοίχος: | Σανίδα επένδυσης από τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| εσωτερικός τοίχος: | Γυψοσανίδα 12mm/σανίδα MGO 12mm |
| Κεραμίδες οροφής: | colorbond / βότσαλο ασφάλτου |
Ελαφρύ χάλυβα πλαισίων συστημάτων προτύπων σπίτι δέντρων στούντιο κήπων της Αυστραλίας Prefab
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
Prefab ελαφριές χάλυβα πλαισίων μορφωματικές εξαρτήσεις σπιτιών χάλυβα σπιτιών ελαφριές που χτίζουν
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Πλαίσιο τοίχου, δοκός οροφής, σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Γωνιακή γραμμή: | Κωνικό PVC 50mm/Κωνικό γύψο |
Προπαρασκευασμένα μοντέρνα κινητά σπίτια
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Φινίρισμα εσωτερικού τοίχου: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ελαφρύ Prefab μικροσκοπικό σπίτι χάλυβα με PU μετάλλων τον τοίχο και το ρυμουλκό επιτροπής σάντουιτς
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Ευρωπαία προσαρμοσμένη 2 ορόφους πολυτελή προετοιμασμένα σπίτια από χάλυβα κατασκευασμένα με αυστραλιανά πρότυπα
| Πόρτα: | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Εκταση: | 27.58 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| διεύθυνση έργου: | Μας |
| Εξωτερικός τοίχος: | πάνελ σάντουιτς matel PU |
40 Φτ Μικρό Σπίτι Σε τροχές ΠΟΛΟΣ ΚΑΜΑΛΟΣ Μικρό Σπίτι Εταιρεία Προετοιμασμένο Κινητό Σπίτι
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |

