Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel houses ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Γρήγορη κατασκευή Prefab Steel House με κουζίνα / δομικά συστήματα σιδηρομεταλλεύματος
| Πλαισιωμένος: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Λούξυ Prefab House Βίλα Prefab Steel House εξοικονόμηση κόστους Πίνακες οικιακών κιτ
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ευρωπαϊκό τυποποιημένο Prefab χάλυβα σπιτιών ξύλινο καμπινών σαλέ σοφιτών πλαίσιο χάλυβα ορόφων ελαφρύ
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| επένδυση τοίχων: | WPC, ξύλινη επένδυση |
| Κάτοψη: | μια κρεβατοκάμαρα, κουζίνα, καθιστικό, λουτρό |
Προσυσκευασμένο σπίτι 2 ορόφων με μεγάλα παράθυρα
| Ονομα: | Βίλα της Ασίζης |
|---|---|
| Χρώμα: | Το χρώμα του ελαφρού χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Αρχιτεκτονική κατοικίας |
AS/NZS Standard Bungalow Prefab Μικρά σπίτια Μοντέρνο Prefab Dome Chalet Ποδοσφαιρικό σπίτι
| Χρήση: | Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρώμα: | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πύλη: | Ατσάλινη πόρτα |
Μικρό σπίτι με τροχούς από ελαφρύ χάλυβα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Standard Prefab Light Steel Prefab Tiny House Featuring Metal PU Sandwich Panel Τείχος και ρυμουλκούμενο
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Προετοιμασμένο τροχόσπιτο Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς Καυτή πώληση κινητό σπίτι
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Προετοιμασμένο τροχόσπιτο Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς Καυτή πώληση κινητό σπίτι
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Φθηνό μικροσκοπικό σπίτι με ηλιακά πάνελ 2 υπνοδωμάτια 2 μπάνια κινητό σπίτι προς πώληση
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |

